O firmie

Zapraszamy do Prywatnego Centrum Stomatologicznego - Maciej Kozłowski

Nasze kliniki oferują najwyższą jakość leczenia stomatologicznego, opiekę doświadczonego zespołu specjalistów oraz szeroki zakres usług, m.in:implantologie, stomatologię estetyczną, protetykę, technologia CAD /CAM, chirurgię stomatologiczną, periodontologię, endodoncję mikroskopową. Placówki zlokalizowane są w Oleśnicy, Wrocławiu, Oławie oraz Wieruszowie i Namysłowie.

Od roku 2005 posiadamy certyfikat ISO.W celu podniesienia jakości wykonywanych usług i usprawnienia obsługi pacjenta wprowadzono w 2017 roku System Zarządzania wg ISO 9001:2015 zgodnie z wymaganiami normy i z procedurą certyfikacyjną w zakresie: ”Realizacja usług medycznych i stomatologicznych”

Zespół specjalistów

Założyciel i właściciel Prywatnego Centrum Stomatologicznego – Maciej Kozłowski wraz z pozostałymi lekarzami stanowią zespół specjalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje, pozostający na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii, aby oferowane usługi były na najwyższym poziomie.

W naszym zespole znajdują się lekarze, którzy specjalizują się w dziedzinach stomatologii z ramienia Ministerstwa Zdrowia, dla których praca to jasna ścieżka rozwoju zawodowego oraz pasja z ambicją ciągłego doskonalenia.

Nasza misja

Zachęcamy do zapoznania się ze stomatologicznymi nowinkami , które są w pracy już codziennością, gdyż w Prywatnym Centrum Stomatologicznym- Maciej Kozłowski stawiamy na najnowocześniejsze metody leczenia przy użyciu najlepszego sprzętu. Gwarantujemy bezbolesność zabiegów oraz komfortową i przyjazną atmosferę. Naszą misją jest przywracanie zdrowego i pięknego uśmiechu pacjentom.

Nasze usługi realizujemy także w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia

Nasza historia

1991
Założenie

Prywatne Centrum Stomatologiczne zostało założone w roku 1991r. przez Dr Macieja Kozłowskiego .

1998-1999
Placówka w Oleśnicy i umowa z NFZ
W roku 1998 powstał podmiot leczniczy Prywatne Centrum Stomatologiczne-Maciej Kozłowski przy ul. Spokojnej 23 w Oleśnicy. W 1999 roku została podpisana umowa z ówczesną Regionalną Kasą Chorych (obecnie NFZ), aby świadczyć usługi dla pacjentów objętych ubezpieczeniem zdrowotnym.
2001
Przychodnia z salą operacyjną
W 2001 roku została oddana do użytku nowoczesna przychodnia stomatologiczna wraz z salą operacyjną. Przewodnim profilem działalność Prywatnego Centrum Stomatologicznego-Maciej Kozłowski jest kompleksowe leczenie pacjentów w znieczuleniu ogólnym w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnie.
2009
Filia w Namysłowie
W 2009 roku została otwarta filia PCS-Maciej Kozłowski w Namysłowie (woj. opolskie)
2013
Filia w Wieruszowie
W 2013 roku została otworzona filia PCS-Maciej Kozłowski w Wieruszowie (woj. łódzkie)
2014 (2019)
Filia we Wrocławiu
W 2014 została otworzona filia PCS-Maciej Kozłowski we Wrocławiu , a w 2019 placówka została przeniesiona do nowoczesnego gabinetu przy ul . Bema 7-9 we Wrocławiu., w którym świadczone są usługi stomatologiczne oraz ogólnomedyczne.
2015
Filia w Oławie
W 2015 roku została otworzona filia PCS-Maciej Kozłowski w Oławie przy ul 3-Maja 8U/3.
Od 2010 roku uzyskujemy akredytację Ministerstwa Zdrowia na prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych w dziedzinach stomatologii tj. m.in. stomatologia zachowawcza z endodoncją , stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna , periodontologia , protetyka.